Menu Zamknij

O nas

Skupiamy się na tworzeniu i wysyłaniu ogrodniczych i dekoracyjnych wazonów

Mr. Lotfi Ghozzi tworzy w branży SPG. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i eksporcie ceramiki ogrodowej i do dekoracji wnętrz. Wszystkie nasze produkty, w 100% ręcznie robione, charakteryzują się oryginalnością kształtów i zdobień. W SPG dokładamy wszelkich starań, aby oferować Państwu nowoczesne wyroby rzemieślnicze wysokiej jakości, które zachwycą Twój ogród i dom. Od glinianych garnków po lampę. Odkryj naszą wyjątkową ceramikę stworzoną z myślą o Twoim codziennym życiu.


Kochamy to, co robimy ❤ Podziel się z nami naszą pasją do robienia ręcznie robionej ceramiki.

Obróbka gliny to jedna z czynności, które zrodziły się z ludźmi. Od Tunezji, centrum Morza Śródziemnego, jest znane jako tysiącletnie centrum garncarstwa z know-how odziedziczonym po naszych przodkach Berberach. Nasze ręcznie robione tunezyjskie produkty inspirowane są wielowiekową tradycją i sposobem użytkowania. SPG oznacza dobry gust w bogactwie i różnorodności ceramiki. Jesteśmy tak liczni i bogaci, jak nasze kolekcje. Stworzenie jest wiecznym początkiem.


Zajmujemy się produkcją i eksportem wszelkich artykułów dekoracyjnych i ceramiki ogrodowej

Nasza firma jest w 100% oparta na eksporcie, rozprzestrzeniając się we Włoszech, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Australii, Kanadzie, Ameryce i wielu innych krajach. Rocznie eksportujemy około 200 kontenerów. Oferujemy prawie najlepszą cenę. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem na naszych targach ceramiki, w których bierzemy udział, lub składając ofertę za pośrednictwem naszej strony internetowej. Śledź nas również w mediach społecznościowych, aby dzielić się z nami naszą pasją, wiedzą i miłością do naszego rzemiosła.